OKAZJE

W tej zakładce prezentujemy koty dostępne do adopcji po okazyjnych cenach. 

Koty te mają rodowody Felis Polonii , pochodzą z doskonałych linii, są w młodym wieku lecz z różnych przyczyn nie znalazły nowego domu we właściwym czasie i pozostały w naszej hodowli. Poszukujemy dla nich nowych, kochających opiekunów, tak abyśmy byli pewni, że koty te będą u nich szczęśliwe na czym nam najbardziej zależy.


 

Anouska Grandes Oreilles*PL

Anouska  Grandes Oreilles
Anouska Grandes Oreilles

Anouska w rodowodzie, w domu zwana Firuletą ur. 02/08/2012r.

Jej rodzicami są Emi Stella Casa i  CH. Mountainpark Steeping Stones, jeden z pierwszych Bengali sprowadzonych do Polski z Kanady.

 

Firuleta  imię zawdzięcza swemu przemiłemu usposobieniu. Jest kotką inteligentną i bardzo miłą, umiarkowanie aktywną, pełną ufności i miłości do swego opiekuna. Oprócz bardzo pozytywnego charakteru Firuleta ma piękną głowę (dziki look) i wyraźne ciemne centki na jasnym tle futerka. Jej sierść jest w różnych bardzo ciepłych odcieniach złota.

Poniżej zamieszczona galeria zdjęć prezentuje Firuletę w dniu 09/08/2014 w okresie wielkich i długotrwałych upałów z powodu których sierść Firulety bardzo straciła na swym wyglądzie..

Galeria zdjęć Firulety 

Miklo Ciklo

Miklo Ciklo
Miklo Ciklo

Śnieżna Bengalka o niebieskich oczach zwana w domu Miklo Ciklo ur. 05/03/2013 jest niewielką koteczką. W przeciwieństwie do swej małej wielkości ma wielkie serce do wszystkich otaczających ją istot; ludzi i zwierząt. Miklo ma sierść w odcieniu perłowym (nie biała!!), tylko uszka, nosek, łapki i ogonek są w kolorze kawy z mlekiem.

 

Opublikowano 01.01.2013

Flag Counter